Меню
20300, м. Умань, вул. Деревянка, 7а 18030, м. Черкаси, вул. Чигиринська, 15/2
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт: 9.00-18.00
  • Сб: 9.00-16.00
0688141818

Повернення та обмін

Повернення та обмін

 

Умови повернення та обміну товару в нашому інтернет-магазині/нашій компанії визначаються Законом України "Про захист прав споживачів" і регулюються відповідними нормами цивільного і торгового права. Якщо ви хочете повернути товар або обміняти його, вам слід ознайомитися з умовами, які встановлюються нашим магазином/нашою компанією.

 

Умови повернення

Відповідно до законодавства України, покупець має право повернути товар належної або неналежної якості протягом 14 днів з моменту покупки без пояснення причин.

 

При цьому наш магазин повністю поверне вартість товару. Але якщо ваш товар не обкладається законом на повернення, тоді повернути не вдасться. Неможливий обмін товарів особистої гігієни, тканин, продуктів, лікарських засобів, друкованих видань та ін. Наш інтернет-магазин не проводить повернення товарів/проводить повернення товарів. Для уточнення деталей, ми рекомендуємо зв'язатися з менеджером.

 

Умови обміну

 

У разі, якщо товар виявився неякісним або не відповідає заявленим характеристикам, покупець має право на заміну товару на аналогічний. Або ж можливе повернення повної суми коштів за товар і оплату доставки при обміні. Терміни заміни товару - *чис* днів. Наші товари можливо обміняти, але для цього необхідно надати докази менеджеру і вказати причину повернення. /Наші товари неможливо обміняти через те, що *нижня білизна* не належати до товарів, які регулюються Законом України "Про захист прав споживачів".

 

Якщо товар не підійшов вам за розміром/не відповідає опису/неробочий, ви можете його повернути в наш магазин. Рекомендуємо ознайомитися з умовами оплати доставки, які прописані нижче.

 

ВАЖЛИВО: Правила повернення та обміну не поширюються на товари, які були виготовлені за індивідуальним замовленням покупця, або мають явні ознаки використання.

 

Оплата доставки

 

У нашому інтернет-магазині/нашої компанії є кілька варіантів повернення та обміну товарів:

     За рахунок покупця.

     За рахунок нашої компанії/інтернет магазину.

 

  За рахунок покупця

Покупець оплачує доставку товару в разі повернення або обміну, якщо минуло понад 14 днів з моменту купівлі. Також покупець оплачує доставку товару в наш офіс, якщо він справний, але з'явилися будь-які причини повернення.

 

Ви зможете повернути товар протягом терміну гарантії, якщо в ньому є будь-які недоліки або покупка несправна. Гарантійний термін - це час, за який ваш товар підлягає ремонту або заміні. Фахівці перевірять товар, після чого нами буде обрано варіант повернення коштів, або заміни товару.

 

  За рахунок магазину/компанії

Магазин оплачує доставку товару при обміні або поверненні протягом 14 днів після покупки. Якщо ж ваш товар не підійшов за розміром, несправний або має брак, тоді ми повністю покриємо всі витрати пов'язані з доставкою товару. Але це поширюється тільки на ті товари, які регулюються Законом України "Про захист прав споживачів".

 

Обов'язкові умови повернення або обміну товарів

Клієнт нашої компанії/магазину при поверненні або обміні товарів зобов'язаний надати:

1.    Чек про купівлю товару, або квитанцію про оплату;

2.    Гарантійний талон;

3.    Купівля має товарний вигляд і не видно слідів використання;

4.    Збережену коробку та інструкцію товару.

 

Якщо у вас виникли питання щодо умов повернення та обміну товарів, зв'яжіться з нашим менеджером. Ми відповімо на всі питання, що цікавлять, і знайдемо найкраще рішення для вас.  

Онлайн курсы IT